Ūkininkas Kazimieras Baginskas 1992 m. baigęs Kauno veterinarijos akademiją ir įgijęs veterinarijos gydytojo specialybę pradėjo savo veiklą Plungės rajone.

 

Šarnelės kaime įsigijo fermą su 200 kiaulių. Paskatintas sėkmingo ūkininkavimo, 2003 m. ūkininkas Kazimieras Baginskas įsigijo fermą Kulių miestelyje Plungės rajone, čia sąlygos kiaulių auginimui buvo geresnės.

2004 m. ūkininkas nusipirko fermą su 1200 kiaulių Varkalių kaime Plungės rajone. Kryptingai siekdamas savo tikslo – pateikti Žemaitijos regiono vartotojams šviežios lietuviškos kiaulienos, subproduktų, dešrų ir gatavų mėsos gaminių – įsigijo 240 ha dirbamos žemės, palaipsniui išplėtė kiaulių bei galvijų auginimą.

2009 m. įsirengė nuosavą kiaulių skerdyklą ir įsigijo mėsos perdirbimo įmonę Plungėje, kurioje iš savo ūkyje užaugintų kiaulių pradėjo gaminti kiaulienos mėsos gaminius.

2011 m. įsigijo kiaulių kompleksą Grabupių kaime, Šilutės rajone. Auginamų kiaulių kiekis išsiplėtė iki 20000 vnt. Ūkyje dirba apie 200 darbuotojų.

Išplėtotas daugiau nei 30 firminių parduotuvėlių tinklas Žemaitijos regione jau pateikia vartotojams apie šimto pavadinimų produkcijos asortimentą, pagamintą tik iš savo ūkyje užaugintų kiaulių, kurios taip pat šeriamos savos gamybos pašarais, pagamintais iš ūkyje išaugintų, bei iš kitų Lietuvos ūkininkų supirktų grūdų. Produkcija į parduotuvėles pristatoma kiekvieną dieną, nekaupiant sandėlyje, todėl vartotoją pasiekia visada šviežia.

 

Jeigu skaitote šią informaciją – reiškia esate su mumis, o mes dirbame JUMS.